Pozvánka ZKO Velešín na závody 23.-24.8.2014 /mrkněte na to, je to docela zajímavá akce/ :

Vážení přátelé,

dovolte mi, seznámit Vás s akcí, kterou chceme v letošním roce navázat na úspěšné pořádání kynologických soutěží, a zároveň Vás srdečně pozvat k účasti.

Koncem prázdnin pořádáme pod záštitou města Velešína 1. ročník nové soutěže o „POHÁR MĚSTA VELEŠÍNA“. Jedná se o dvoudenní závod v termínu 23. - 24. srpna 2014 dle Národního i Mezinárodního zkušebního řádu se zařazením nejvyšší kategorie IPO3. Pro první ročník jsme připraveni přijmout závodní týmy v kategoriích ZZO, ZVV1, IPO3 a stopařském speciálu.

Soutěž bychom chtěli pořádat každoročně a pozvat tak k účasti širokou veřejnost z celé republiky bez ohledu na postupový žebříček. Pro všechny účastníky jsou připraveny drobné ceny a upomínkové předměty, pro pět nejlepších v každé kategorii jsou připraveny poháry a hodnotné ceny :-). K tomu navíc bude vyhodnocena nejlepší stopa, nejlepší poslušnost a nejlepší obrana celé soutěže :-). Sobotní večer jsme připraveni všem zpříjemnit posezením s grilováním a příjemnou muzikou :-).

V příloze přikládám propozice s přihláškou a prosím Vás, o předání členům vaší organizace i dalším přátelům a známým, a dále si Vás dovolím poprosit o zveřejnění naší akce na vašich webových stránkách nebo jiných sociálních sítích.

Věřím, že Vás tato pozvánka zaujala a že se můžeme těšit na Vaši účast, 

 

s úctou

za výbor  ČKS - ZKO Velešín U Letiště - č.741                          

 

Dana Pavelková, tel. 728 105 583, e-mail: danapavelkova@klikni.cz 

Monika Erhartová, tel. 721 445 064, e-mail: monika-erhartova@klikni.cz

 

aktuální informace na:  

                                                           

http://zko-velesinuletiste.cz/

https://www.facebook.com/groups/479377902156561/