Zkoušky NZŘ 1. května 2014

 

14 dní po zkouškách IPO jsme si "střihli" další zkoušky, tentokrát podle národního zkušebního řádu. Holky napekly a navařily, aby se pan  Beníšek cítil dobře :-)  a měl dobrou náladu.

Na zkoušku nastoupilo 5 psovodů / psovodek :-).....chlapi byli asi unaveni po Májce :-) / - v kategorii ZZO nastoupila Markéta Celerýnová s Janis, Zdeňka Kramlová s Vikym a Karolína Majdlová s Chikem, v kategorii ZM Petra  Janečková s Bestem a v kategorii ZVV1 Hanka Kudláčková s Lerrym.

Pan rozhodčí dorazil včas a s dobrou náladou, takže se hned vyrazilo na stopy. Tam se bohužel nezadařilo Petře s Bestem, ale Hanka s Lerrym si odnesli hezkých 91 bodů.

Potom jsme pokračovali poslušností. Bohužel Janis Markéty Celerýnové se rozhodla, že si udělá hezký den a poslušnost dnes vynechá. Zato Zdeňka a Kájina předvedli výbornou poslušnost, Zdeňka s Vikym si odnesli 57 bodů a Kájina s Chikem dokonce plný počet. Hanka s Lerrym pak ukončili poslušnosti za pěkných 77 bodů.

I na obranách byl pan Beníšek spokojen, Hanka s Lerrym si odnesli skvělých 94 bodů.

 

Všem, kdo zkoušku zvládli mooooc gratulujeme a těm, kterým se to nepodařilo vzkazujeme.....vydržte, pilně trénujte a vězte, že vaši čtyřnozí kamarádi vám všechno jednou vynahradí :-)